معرفی مجتمع

معرفی مجتمع تجاری مهروماه

مجتمع تجاری مهروماه برترین ساختمان در بخش معماری جشنواره ساختمانهای برتر استان قزوین شناخته شد

جشنواره ساختمانهای برتر استان قزوین روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه 1396 با معرفی و شناخت آثار برتردر دو بخش ساختمانهای ۲ تا ۷ طبقه و یا کمتر از ۳۰ واحد و مجتمع های بیش از ۷ طبقه و بالای ۳۰ واحد در دانشگاه بین المللی امام خمینی برگزار گردید. نما،حجم و جلوه های بصری ،معماری داخلی ،کیفیت ساخت و رعایت مقررات ساختمانی به همراه صرفه جویی در مصرف انرژی و سازگاری با محیط زیست از جمله محورهای این جشنواره بودند.برای انتخاب و معرفی برترین ساختمانهای موجود استان ۵ داور از چهره ها و اساتید برجسته و مطرح ملی انتخاب شده و در هر محور نیز از آثار برتر تقدیر به عمل آمد. با افتخار اعلام میداریم در بخش ساختمانهای بیش از ۷ طبقه یا مجتمع های بالای ۳۰ واحد در بخش معماری که شامل ارزشهای معمارانه و هویتی می باشد،جناب آقای مهندس رئوفیان مدیر عامل شرکت عمران و سازندگی برای ارائه مجتمع تجاری مهروماه مورد تجلیل قرار گرفتند.

مجتمع تجاری مهر و ماه که یکی از بزرگترین مراکز خرید شهر قزوین محسوب میشود که در زمینی به مساحت ۳۲۲۵ مترمربع در مرکز شهر در تقاطع خیابانهای خیام و بوعلی با زیربنایی بالغ بر ۴۰۰۰۰ مترمربع در ۱۲ طبقه احداث شده است.
پنج طبقه  آن شامل واحدهای تجاری موتورخانه مرکزی، انباریها، سرویسهای بهداشتی و نمازخانه و ۷ طبقه آن پارکینگ عمومی با گنجایش ۱۰۰۰ اتومبیل میباشد. در طراحی مجتمع مهروماه تلفیقی از معماری سنتی و مدرن بکار گرفته شده است که نظر بینندگان زیادی را به خود جلب میکند.

مجتمع تجاری مهروماه اگر چه در مرکز تجاری و شلوغ شهر قراردارد ولی با داشتن ۱۰۰۰ واحد پارکینگ عمومی در سطح فوقانی خود، یکی از دغدغه های شهروندان که همانا نبود پارکینگ در مرکز شهر می باشد را برای همیشه حل نموده و با اینکار آسایش و آرامش خاطر آنها را در طول خرید و استراحت از فودکورت را فراهم نموده است.

از شاخصه های دیگر مجتمع مهروماه شیب راه بودن آن است به این معنا که طبقات تجاری در یک شیب ملایم احداث شده بطوریکه وقتی شما مسیر رفت و برگشت راهروئی را بطرف بالا یا پائین بطور کامل طی میکنید بی آنکه متوجه شده باشید و بدون آنکه از آسانسور یا پله برقی یا معمولی استفاده کرده باشید به میزان یک طبقه به ارتفاع ۶ متر تغییر مکان پیدا نموده اید.

پس از خرید و دیدن طبقات تجاری و خستگی های ناشی از آنها معمولاً شهروندان دنبال رستوران یا کافی شاپی هستند که ضمن تناول غذا و یا نوشیدنیهای گرم و سرد استراحت کرده باشند.
مجتمع مهروماه با احداث فودکورت مهروماه دریک محیطی زیبا و دلنشین با چشم‏ اندازی به شهر قزوین این امکان را برای مراجعین خود فراهم نموده است.

مجتمع مهروماه در کنار کار خرید و تجارت ، مکان هایی با کاربری کافه را برای جوانان و نوجوانان اختصاص داده است.

شرکت عمران و سازندگی استان قزوین (سهامی عام) متولی و سازنده مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی مهروماه با رعایت صداقت و امانت و اصول ایمنی و استاندارد کار، تلاش نموده با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مصالح از ابتدا تا انتهای کار محیطی ایمن و استاندارد و در عین حال زیبا ارائه نماید.
بطور مثال در ساخت اسکلت مجتمع تمامی اصول و آئین نامه های ملی ساختمان در ارتباط با زلزله را رعایت کند و یا با بکارگیری با کیفیت ترین و مدرنترین تجهیزات مجتمع را به سیستم هوشمند اعلام و اطفای حریق مجهز کند.
موتورخانه مرکزی مجهز به تجهیزات مدرن و استاندارد گرمایش و سرمایش و هوای مطبوع طبقات را تدمین میکند بطوریکه کسانیکه در طبقات زیرین مجتمع کار میکنند با کسانیکه در طبقات فوقانی هستند بطور یکسان از هوای گرم و مطبوع در زمستان و هوای خنک و مطبوع در تابستان برخوردار میباشند.

تماس با ما

آدرس : خیابان خیام مجتمع تجاری مهر و ماه

تلفن تماس : 02833356206

پست الکترونیکی : info@mehromahqazvin.ir

ساعت کار پارکینگ :7 صبح الی 11 شب

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

ارتباط با ما